Crush Candy Windows Phone

Për fat të keq Crush Candy në telefonin e Windows nuk është ende në dispozicion si të qershorit 2013.

Kjo është jashtëzakonisht zhgënjyese për Windows Phone 8 Përdoruesit të cilët janë duke vuajtur një mungesë reale e deri në datën e funksionalitetit të tilla si Crush Candy app.

Arsyeja që ju nuk do të shihni hitet e fundit si Crush Candy Saga, në Windows Phone është i bazuar në mungesën e pastër të kërkesës. Crush Candy Saga mban Asnjë. 3 Pozita në lojëra të lartë të lirë në iOS dhe nuk ka. 2 on slot lojra falas për Android. Është gjithashtu app lartë grossing në IOS. Ka patjetër kërkesa për lojë, jo vetëm në Crush Candy Windows Phone.

Kur mbreti lëshuar aplikacionin e saj të dytë, Crush Candy Saga, në IOS, versioni Android pasuar disa ditë më vonë. Dhe Windows Phone?

"Ne nuk kemi parë një valë ekuivalent të kërkesave për Windows Phone,"Dale tha.

Folks Pra, nëse ju doni shtrydhje Candy në telefonin Windows-ju më mirë të fillojë lobimin zhvilluesit e programeve!

 

 

 

 

Komente

 1. Danielle thotë:

  Unë do të duan që të ketë dëshirë e fortë karamele në dritaret e mia telefon!

  • Hi Danielle, Unë pajtohem se kjo është një turp i vërtetë Candy Crush nuk është në dispozicion në telefonat e Windows-it… shikojnë këtë hapësirë ​​dhe shpresojmë se do të kemi një update shpejt!

  • i trishtuar thotë:

   Ju lutem ju lutem ju lutem të bërë karamele shtrydhje sagë në dispozicion për Windows Phone. Nuk sucks të qenë në gjendje të ketë një argëtim të tillë dhe lojë addicting në telefonin tim & që ka për të luajtur në popujve faqe të tjera kur unë mund…..

  • Pra frustruese që nuk është jashtë për dritare telefonit. Unë jam gati të lë në baltë këtë gjë budallaqe….

 2. Ju lutem shtoni Candy Crush app në telefonat e Windows-it. Unë do të duan të jenë sa më të varur për këtë lojë të re si bashkë-punëtorët e mi dhe kolegët. Sinqerisht unë nuk mund të presim për të mësuar rreth dëfrim dhe urrej duke u lënë jashtë për shkak se unë kam të Windows.

 3. Unë dua dëshirë e fortë karamele në dritaret e mia telefon! Burri im dhe vajza adoleshente kanë një android dhe i bie mbi mua sepse unë kam një telefon Windows duke deklaruar “Kjo nuk është deri tani.” Nuk qenë në gjendje për të marrë shtrydhje karamele në dritaret e mia telefon vetëm dëshmon që ata e saktë!

 4. Unë pajtohem me të gjitha më lart!!! Çdo person i vetëm unë e di se është një Candy Crush Saga droguar!! Ju lutem na jepni CCS!!!!!

  • Quiana thotë:

   Po, Shkaku me të vërtetë sucks të mos kenë dëshirë e fortë karamele në dritaret e telefonit në qoftë se loja është popular.It duhet të jetë për të gjithë telefonat për të lira.

 5. Vetëm kishte për të ndryshuar telefon dhe zëvendësimin nga Orange është HTC 8x ……..Nuk ka shtrydhje karamele !!!!! Asnjë Barclays bankar celular , gutted ..and unë kam një HD Kindle Fire jo një tabletë dhe shtrydhje mallkim karamele nuk është në dispozicion në se ose aggghhhhhhhhhh !

  • Ju mund të sideload dëshirë e fortë karamele në HD tuaj ndiznit zjarri – Unë kam vetëm google se si të bëhet kjo është shumë e thjeshtë.

 6. Ju lutem na jepni Candy Crush Saga për telefonat e Windows!!

 7. Ne duam shtrydhje karamele nuk do të kishte marrë telefonin nëse unë kisha njohur

 8. Unë kam pasur dritaret e mia telefonin për më shumë se një vit shkoi nga Iphone në dritare duke menduar se dritaret do të shkoni ballë për ballë me IOS, një lojë kumar që dritaret nuk janë përpjekur të jetojnë deri në.
  Nëse duan të jenë në krye, atëherë ju duhet të konkurrojnë me majë kjo përfshin të paturit e të gjitha Apps lartë si dhe kur nuk e zhvilluar 6 muaj më vonë (Angry Birds)

  • Unë pajtohem unë mendoj se ne të gjithë të shkojnë jashtë dhe të shpenzojnë para blerjen dritaret e telefonave duke menduar se ata janë aq i mirë sa unë telefonat dhe pastaj ju nuk mund të shihet merrni edhe Apps themelore p.sh. dëshirë e fortë karamele i deffo uroj unë ende kishte Sony Ericson Xperia time kështu që unë mund të luaj dëshirë e fortë karamele si ajo ishte një telefon android :/

 9. Debi Newton thotë:

  Ju lutem ju lutem ju lutem….Unë kam nevojë për Candy Crush në dritaret e mia telefon ASAP! Shkuarja nëpër tërheqje! Seriozisht.
  Faleminderit.

 10. Ju lutem unë dua dëshirë e fortë karamele për dritare tim telefonit, mendoj se është e padrejtë që unë nuk mund të merrni këtë app vetëm për shkak se unë bëj windowsphone

 11. Ju lutem, ju lutem të bëjë një version wp! Mundësisht një që është i pajtueshëm me WP 7.8 jo vetëm WP8!

 12. Unë do të doja dëshirë e fortë karamele për Windows Phone. Nëse Apps është shkruar në kodin amtare ai nuk ka edhe të marrë atë shumë më të portit.

  • Një dritare 8 app do të jetë shumë e bukur.

  • Ju lutemi të ju lutemi të dëshpëruar për Candy Crush mbi Lumia tim 920

  • Ju lutem merrni shtrydhje karamele në dritare të vërtetë sucks që unë nuk mund të luajë atë në galaktikë time që kam thyer në qoftë se unë do ta kisha njohur unë nuk mund të luaj dëshirë e fortë karamele ose të marrë Instagram unë do të kishte lënë këtë të drejtë Fone ku kam marrë atë nga sajë shumë

 13. Burri im dhe fëmijët kanë dëshirë e fortë karamele në telefonat e tyre, Dritaret ju lutem të na lejojë që të ketë CCS.

 14. Telefonat e Windows janë awesome çështje vetëm unë kam një interes zhvillues si jo një e saj të madhe 2, Unë nuk do të jetë tregtare Lumia tim për një iPhone pos apo Android çdo kohë së shpejti vetëm një turp që se devs nuk e shohin të mirat e të pasurit atje app në të gjitha platformat (madje ferrë)

 15. Unë mendoj shtrydhje karamele do të jetë po aq popullor në dritare telefon si në IOS dhe Android si ne jemi të gjithë duke thënë se ne duam dëshirë e fortë karamele për dritaret e telefonit dhe ne mund të garantojë se do të jetë më i popullarizuar shkarko mbi dritaret e telefonit të vijnë më ne jemi duke u tallën me sepse ne nuk kemi dëshirë e fortë karamele dhe të gjithë miqtë e mi dhe familja e thonë ata për mua një shumë Joe çfarë niveli jeni ju në shtrydhje karamele dhe pastaj thonë oh prisni ju nuk mund të merrni atë kështu që çfarë duam dëshirë e fortë karamele kur bëni ne duam atë TANI :)

 16. Ju lutem Candy shtrydhje dritaret sur telefon !!
  thx

 17. Ka shumë njerëz që dëshiron karamele shtrydhje sagë në Windows Phone , kështu që e bëjnë atë bërë!

 18. gjyqtar që favorizon ekipin vendas thotë:

  Unë mendoj os duhet të riemërohet përmes dritares së, si kjo është ajo që unë të ndjehen si duke bërë me të minave, përsëri në Android për mua në kohë upgrade…

 19. Mitchell thotë:

  Në rregull, Unë jam një besnik përdorues i Windows. I përdorni një Windows- 7 pajisje të lëvizshme, Dritaret desktop, dhe Windows Sipërfaqja tabletë. Unë e kuptoj se Windows nuk është më konkurruese për shkak të lag ata kishin hyrë në të telefonit dhe tabletë zgjuar treg. Megjithatë, Windows është në një ngjit shkak të fuqisë të përpunimit se pajisjet e Windows kanë dhe besojnë se më shumë e më shumë janë kalimi te Windows-it për shkak të fuqisë produktive që ata kanë. Unë jam i detyruar për të luajtur CCS në tabletë tim duke përdorur shfletuesin tim web përmes Facebook dhe ajo është mjaft e një le poshtë. Unë mendoj se unë flas për shumë përdoruesit e Windows kur unë them se do të ishte e dobishme për përdoruesit, si dhe zhvilluesit e lojës për të sjellë CCS në pajisje të Windows-it.

 20. Samantha thotë:

  Kjo pengesë! Një telefon i bukur, Dritaret 8 dhe pastaj nuk ka shtrydhje karamele. Zwaaaaar ngacmues!!

 21. Brandon Rili thotë:

  ju lutem ju lutem ju lutem!!! Unë kam një HTC 8s dritaret telefon dhe telefoni është i mërzitshëm pa shtrydhje karamele!! BORReedddd…

 22. Unë jam Candy Crush, I humb iphone për dritare, por zhgënjimin që kjo lojë që unë jam krejtësisht i varur atje nuk është

  një update shpejt !!

 23. Në qoftë se i kishte njohur si dritaret mbeturina telefon ishte me Apps unë do të mbërthyer me i telefonit i duan dëshirë e fortë karamele ju lutem asap

 24. Ne NEED dëshirë e fortë karamele për telefonat e Windows të gjithë! Të gjitha Apps lojë janë thjesht mërzitshëm. Ju lutem, Ju lutemi të bëjë atë në dispozicion për Windows-Phones!!

 25. ajo do avantazh mirë shtrydhje karamele do të jetë NO.1 në vejusheve telefon? nuk pajtoheni!!!
  Ju lutem karamele Crush mbi dritaret telefon…

 26. Një arsye e kam gjetur nga switch Facebook është se nuk ka mbështetje flash folur në dritare 7 Nokia Lumia

 27. E vetmja mënyrë që unë shkoj për të luajtur Candy Crush është në kompjuterin. Unë dua atë në Phone Windows-time PLEASE!!!

 28. gushëkuq thotë:

  Unë do të duan të jenë në gjendje për të luajtur CCS në dritaret e mia telefon.

 29. Unë jam shumë i zhgënjyer që Candy Crush nuk është në dispozicion në dritare të re telefonin tim. ju lutem Përditëso!!!!

 30. Unë kam atë në iphone tim dhe unë sapo blerë një dritare 8 tabletë sepse kam kërkuar diçka të ndryshme. Më pëlqen ajo një shumë, por nuk mund të besoj se sa Apps ju nuk mund të merrni në dyqan dritare app. Kjo është e pabesueshme, Unë luajnë lojë gjatë gjithë kohës në iphone tim dhe do të duan të luajnë atë mbi dritaren time 8 tabletë !!!!!!!!!!!!

 31. Ju lutem sillni Candy Crush Saga në Windows Phone Store. Bejeweled është tani në dispozicion në atje (Unë mendoj), dhe unë jam i sigurt që ju do të fitojë edhe më shumë konsumatorë dhe përdoruesit për të bërë kështu! Sa më shumë që unë dua HTC 8X time unë ndonjëherë keqardhje duke marrë atë për shkak të mungesës së disa Apps popullore, Saga veçanërisht Candy Crush.

 32. Ju lutem vendosni dëshirë e fortë karamele në dritare telefon :)

 33. Dritaret interface është 10x më mirë atëherë iPhone ose droid. Ne kemi pasur ata të dy. Vetëm gjë që stinks është disponueshmëria e Apps! Dikush ka nevojë për të marrë atë së bashku :)

 34. Kështu, Unë jam një dritare shumë besnik përdorues telefon. Unë kam të rekomandojë atë për të shumë miqve që preferojnë atë mbi të iPhone. Kjo u tha, të mbajtur hapin me konkurrencën!! Gjithmonë një pritje e saj të vazhdueshme për gjëra të…birds..took zemëruar FOREVER..and tani kjo?!? Është vetëm të bëjë pa kuptim për mua! Çfarë është mbajtur freaking lart?

 35. Nuk është një app quajtur Facebook Switch nuk i sigurt nëse ajo do të punojë në dritare 8 Telefonat ajo nuk e bën në dritare 7 për shkak të ndonjë mbështetje flash.
  Pra mund arsyeja e vërtetë që ne nuk kemi CCS është mungesa e mbështetjes flash player?
  Por ajo puzzles mua po unë nuk kam parë ndonjë koment nga zhvilluesit CCS Mbreti

 36. Ndoshta .. Sepse i saj dritaret telefon është i ri … Esp për lojtarë. Por tani .. Unë mendoj se shumë njerëz do që kjo. Kam luajtur karamele shtrydhje sagë … Vetëm ti merrni afër motrën time në ligj .. Ajo përdorni I telefonit, ndërsa unë jam një dashnor windiws .. Por ne të dy e duan këtë lojë … Plz plz plz bërë dëshirë e fortë karamele për wp …. Pleeeeeeez … T_T

 37. Kërkesa shkon dy mënyra. Ju lutemi të bëjë app për Windows Phone dhe për të marrë jo. 1 vend, app më popullor telefon në dritare. Numri po rritet çdo ditë, të përfitojnë nga ajo sa më shpejt ok?

 38. Vërtet, Unë nuk do të vërtetë të mbajë frymën time për këtë lojë për të ardhur. Nëse ajo do të përfundojë duke ardhur diku poshtë rrugës, ajo do të jetë pas kjo mani Candy Crush ka vdekur gjatë poshtë, besimin mua…

 39. Hej unë dua dëshirë e fortë karamele në telefonin tim dritare, ju lutem bëni app për Candy Crush në Phone Windows-it .

 40. Unë jam aktualisht një dritare 8 përdorues dhe unë dua dhe duhet karamele shtrydhje sagë kështu që nëse ju do të lutem bëj që të ndodhë asap unë i nxehur do të vlerësojmë se. Unë jam i lodhur e duke u tallën, sepse unë nuk kam app shtrydhje karamele.

 41. Është për të ardhur keq që ata nuk do të krijojë një lojë e madhe për një pajisje të tillë të ri

 42. Për Pala thotë:

  Unë kam nevojë për shtrydhje karamele në dritaret e mia telefon TANI para se unë të përfundojë me një prej tyre telefonave të tjera të llojit OS. Hajde ju njerëz me të ashtuquajturat nokia tuaja dhe telefonat HTC lejon të filluar një protestë karamele !!!!!!!

 43. Ejani në dritare të marrë aktin tuaj së bashku na japin të lojës

 44. Të vërtetë zhgënjyese! Pra dua kjo, dhe tani gruaja ime s përmirësoi nga një iPhone në një telefon të Windows ajo është me të vërtetë të frustruar.
  A mund të publikojë një adresë email ne mund të lobuar për?

  Nate

 45. Telefon i madh por përsëri në Android për mua nëse nuk CCS.

 46. Unë uroj që ne mund të kemi dëshirë e fortë karamele në dritaret e telefonit. Unë kam qenë i humbur pa lojës sime. Ju lutemi të vënë atë në telefon dritare për ne THANK YOU

 47. Do të duan që të ketë karamele shtrydhje sagë për Windows Phone.

 48. Ferr me dritaret e telefonit, I kaloi nga Droid në dritare duke menduar unë ishte duke fundit në teknologji….çfarë një shaka! Ughhhhhhh

 49. soheartbroken thotë:

  Unë jam i mvarur shtrydhje karamele dhe unë kam upgraded android tim për një telefon Windows, mund të u ju lutem vënë një nxitojnë në dhënien dëshirë e fortë për të karamele tuaj dritaret tifozët telefonit

 50. Ju lutemi të bëjë shtrydhje karamele në dispozicion për Windows Phone!!!! Nëse unë e dinte se unë nuk mund të merrni shtrydhje karamele unë nuk do të kishte shqetësuar blerë këtë telefon;!!!

 51. Unë sapo blerë një telefon të Windows dhe unë mendoj se unë jam duke shkuar prapa për të android time vetëm para Krishtit unë nuk mund të luaj dëshirë e fortë karamele në telefonin tim të ri. Super i zhgënjyer

 52. Pse nuk kemi dëshirë e fortë karamele. Ne blerë këtë telefon dhe nuk mund të luajnë lojë më të varur. Më bëj dua për të shpëtoj prej tij. Ne të gjithë duan të luajnë dhe ne can't.bad biznes

 53. katrina thotë:

  Unë do të dashurisë për shtrydhje karamele të jetë për dritaret HTX 8x… aq sa nuk kemi vënë në një “vala e kërkesave”?????

 54. Unë me të vërtetë të kërkuar një telefon Windows…por nuk janë në gjendje për të luajtur dëshirë e fortë karamele ishte faktori vendimtar….kështu që unë jam i fërkimit me android…..Microsoft ka nevojë për të marrë atë së bashku…..kjo është vetëm një nga shumë aplikacione ata kanë nevojë për të marrë….dyqan e tyre app sucks!!!!

 55. brittany Nordin thotë:

  Unë jam shumë i irrituar se unë nuk mund të merrni atë në dritaret e mia telefon!!!

 56. Unë kam qenë gjithë i ngacmuar në lidhje me marrjen markë e parë telefonin e ri smart tim. Unë zgjodha dritare sepse ajo është menduar të jetë më e lehtë për timers parë. Kam marrë telefonin tim dhe të shkojnë drejt në shtrydhje karamele… :( Sad tani. Wish unë do të kishte marrë iPhone në vend….

 57. Unë uroj që ata mund të le të luajnë të gjitha ndeshjet, Unë kurrë nuk luajti dëshirë e fortë karamele sepse unë nuk mund të shihet.. E njëjta gjë me Instagram dëshirë mund të postoni dhe shkruani lug dritaret e mia telefonin.. Dashuria telefonin tim, por unë jam duke menduar të ndryshuar atë vetëm për shkak se ajo kurrë nuk ka më të fundit si pjesa tjetër e telefonave.. SHBA

 58. Ngut nxitim nxitim up.pretty ju lutem.

 59. Angela Davis thotë:

  “Unë jam shumë i zhgënjyer që dritaret telefon nuk më lejon të luajë dëshirë e fortë karamele. Unë kam vetëm një telefon të ri dhe kanë kaluar ditët e fundit duke u përpjekur për të instaluar atë nga lidhjet e ndryshme. Unë nuk e shoh pse lojërat nuk të njohura në dritare kur të gjithë read ive është ankesa pas ankesës në lidhje me këtë lojë të qenë i padisponueshëm. A nuk mendoni se ju duhet të jepni konsumatoret me tuajat një zgjedhje moti ata duhet të luajnë atë apo jo dhe për të sjellë përsëri karamele cos të shtypur para se ju e dini atë,ata,do të jetë në kërkim për një telefon tjetër,ashtu si veten.”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 60. Ende asnjë shenjë e kësaj loje duke e bërë rrugën e saj në dritare telefonit? Telefonat e Windows janë sisteme 3 më të mëdha operative me mbi 4 milion përdorues dhe në rritje! Problemi eshte njerëz shprehi mërzit duke vënë komentet gati duke e bërë të lojës në dispozicion për ne, por ajo që ju gjeni është çdokush në Windows 8 është moaning për të mos pasur atë! Hajde djema, ju lutem vënë gruan time nga mjerimi e saj dhe portit kjo lojë gjatë për telefonat e Windows!

 61. Ju lutemi gruan time dhe unë të dy kanë dritaret telefonat dhe një tabletë sipërfaqe. Ne gjithashtu kemi një kompjuter portativ me dritare 8. Ne me të vërtetë jemi të zhgënjyer se ai nuk është në tonë është ende.

 62. lizdinh thotë:

  Ju lutem

 63. ingrid thotë:

  Unë jam i zemëruar kur kam dëgjuar se nuk ka kërkesë për WP8! Kjo është e rreme, Unë dua këto lojë në m'y Lumia, një nga më të kërkuar nga celulari në Francë…

 64. Lë pa mend! Nëse prioriteti juaj kryesor për owning një telefon është Candy Crush se I erdhi keq për ju. Unë do të të duan të shohin një app zhvilluar për ata që e duan atë, por kjo është e vështirë një make ose pushim skenar për mua. Qartë, si e tregut / rritje mindshare, më shumë Apps do të vijnë dhe të më shpejt. IOS dhe Android kishte dhimbjet e tyre në rritje të shumë. Nëse Candy Crush është qëllimi juaj i fundit për një telefon se ndoshta, Windows Phone me të vërtetë nuk është për ju. I love platformë dhe është marrë në një OS smartphone, kështu që unë do të të jap të njëjtin shans 2 big celular OS-së kishin.

 65. Julian Reyes thotë:

  Ka kaq shumë njerëz atje me WP që janë duke pritur për këtë lojë… Pjesa e tregut është në rritje çdo ditë dhe duke përfshirë lojës tuaj do të përshpejtonte këtë rritje. me fjalë të tjera, kërkesa për këtë lojë do të rriste. Dont prisni derisa njerëzit nuk janë të interesuar në lojë tuaj ndonjë më shumë (që ka ndodhur për të nxjerrë me miqtë). Mbaj mend, në botë, shumë njerëz janë të interesuar në blerjen e pajisjeve wp hyrje të nivelit të (si Lumia 520) sepse ata janë më mirë se Androids në të njëjtin varg dhe më e lirë, kështu që ju keni një mundësi të shkëlqyer atje për të tërhequr përdoruesit e rinj.
  Unë jam i sigurt, se në qoftë se ju mendoni se ky proces porting merr një shumë përpjekje, ju mund të bisedoni me nokia, dhe ata do të ju ndihmojë për të shkruar këtë app për Windows Phone menjëherë.

 66. Ohu. Unë jam duke shkuar për të marrë një telefon të ri, dhe e saj jo vetëm për shkak të shtrydhje karamele, që është si 80 për qind dhe gjithashtu asnjë bankë në Apps e mia për me..everyone shkoni dhe të merrni një telefon tjetër, lejon të tregojnë dritaret ata janë slacking…

 67. Ju lutem Candy Crush Saga dispozicion në telefonin e Windows! Është me të vërtetë frustruese nuk e ka atë në telefonin tim. Unë kaloni nga Android në Windows dhe në qoftë se unë të kërkuar për të luajtur, Unë do të duhet të shkojë atje. Edhe, le sagë Pet dispozicion shumë!!!!! (Unë gjithashtu merrni kap në nga përdoruesit e Android)

 68. Unë me të vërtetë uroj unë nuk e kishte shpenzuar paratë e mia për këtë telefon unë majtë Android për këtë…..mbeturinave aq i mërzitur nga paratë e mia

 69. Trashësia thotë:

  Ne duam dëshirë e fortë karamele

 70. i irrituar thotë:

  Unë nuk urrej të qenë në gjendje për të luajtur dëshirë e fortë karamele… Më bën të të duan të heqin qafe e këtij telefoni budallaqe

 71. 28 Dec i saj dhe unë ende nuk mund të luajë dëshirë e fortë karamele. Saj aq budallaqe unë kam luajë yo në telefonin burrit tim apo kompjuter :\ shpresojmë se kjo do të korrigjohet para se kontrata ime është lart ose unë definitivisht nuk do të marrë një telefon Windows.

 72. Raman Goswami thotë:

  Ne kemi nevojë për shtrydhje karamele në telefonin e Windows

 73. Crush Candy, Crush Candy!

 74. ajo do të jetë e thotë:

  Plz plz plz bërë këtë availabe app si i lirë….. Pse kjo nuk është e lirë për dritare telefon… Ju jeni të humbur biznesin tuaj
  Sa kërkesa u nevojitet.. Unë mendoj se mjaft e saj tani
  A diçka plzzz

 75. Kërkesat mjaftueshme! Vetëm kontrolloni kërkesën website windowsphone. Ju gjithashtu mund të krijoni tregut në vend të pritjes për përdoruesit.

 76. Natalee thotë:

  Unë jam soooooo i zhgënjyer në këtë telefon. Shumica e aplikacioneve të përdorura nuk është në dispozicion. Jo shtrydhje karamele unë të ndjehen si duke i dhënë atë larg dhe vetëm duke marrë një telefon të ri. Soooooo keq I kaloi.

 77. Nelly n thotë:

  Unë dua Candy dëshirë e fortë për sa im !!!!!

 78. Dorie Pope thotë:

  Gjithkush tjetër e ka thënë atë për të gjithë ne që të ketë dritare telefonat….DUAM Candy Crush Saga SHUME!!! Ju lutem, mos na injorojnë…ju po tregojnë vetëm se sa ju kujdeseni për ne duke na duhet të përdorim FB vetëm për të luajtur.

Speak Your Mind

*

Facebook