Shkarko Crush karamele në PC

Edhe pse Crush Candy është kryesisht për Facebook, Tregu i Android dhe Iphone mundeni Shkarko Crush Candy Loja onto PC tuaj ose Mac.

Pasi ajo është shkarkuar, ju mund të Crush Candy luajë në PC

Kliko këtu për të shkarkuar Crush Candy – vini re se disa shfletues mund vetëm të hapur dosjen – në atë rast miu me dorën e djathtë click dhe zgjidhni Ruaj Si për ta shkarkuar skedarin për PC tuaj.

Ndonjë pyetje ju lutem të lënë një koment.

Komente

 1. i djathtë thotë:

  woul i pëlqen të luajë shtrydhje karamele

 2. poplovetaew thotë:

  mirë

 3. Më pëlqen aq shumë dëshirë e fortë Candy!!!!!………….

 4. likeit

 5. Christine Joy Aurelio thotë:

  nice game!

 6. I wish it had Milky Ways and Snickers!

 7. i love candy crush n want it on my pc as well

 8. fwteini thotë:

  i like it

Speak Your Mind

*

Facebook